Select
Získejte turbo pohon
Při navrhování modelu Nitro jsme chtěli začínajícím jezdcům co nejvíce usnadnit jejich první triky. Deska s optimalizovanou velikostí, vyrobená z odolného a lehkého hliníku, je přesně to, co mladí jezdci potřebují!
Nejlepší pro začátečníky
Parametry modelu Nitro byly pečlivě vybrány tak, aby usnadnily učení triků. 100 mm kolečka s ložisky ABEC-9 nabízejí vysokou přesnost a citlivost, díky čemuž je trénink nových kousků hračkou. Brzdový systém Flex Fender zajišťuje pomalejší opotřebení koleček, zatímco 160 mm drážkované gripy TPR poskytují bezpečný úchop.

Specifikace
| Úroveň dovedností | začátečník |
| Použití | skatepark |
| systém komprese | závitový |
| Celková výška | 78 cm |
| Typ vidlice | závitová, ocelová |
| Typ hlavového složení | neintegrované |
| Délka desky | 46 cm |
| Šířka desky | 11 cm |
| Průměr koleček | 100 mm |
| Jádro koleček | nylon |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | Y-Bar |
| Výška řídítek | 54 cm |
| Šířka řídítek | 50 cm |
| Vnější průměr řídítek | 32 (Regular) mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| objímka | Regular |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | červená |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3.2 kg |
| Výrobce | Movino |
Movino Nitro (červená)
Movino Nitro (červená)
freestylová koloběžka
Barva:
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
- Skladem
- 30 dní na vrácení
Získejte turbo pohon
Při navrhování modelu Nitro jsme chtěli začínajícím jezdcům co nejvíce usnadnit jejich první triky. Deska s optimalizovanou velikostí, vyrobená z odolného a lehkého hliníku, je přesně to, co mladí jezdci potřebují!
Nejlepší pro začátečníky
Parametry modelu Nitro byly pečlivě vybrány tak, aby usnadnily učení triků. 100 mm kolečka s ložisky ABEC-9 nabízejí vysokou přesnost a citlivost, díky čemuž je trénink nových kousků hračkou. Brzdový systém Flex Fender zajišťuje pomalejší opotřebení koleček, zatímco 160 mm drážkované gripy TPR poskytují bezpečný úchop.

| Úroveň dovedností | začátečník |
| Použití | skatepark |
| systém komprese | závitový |
| Celková výška | 78 cm |
| Typ vidlice | závitová, ocelová |
| Typ hlavového složení | neintegrované |
| Délka desky | 46 cm |
| Šířka desky | 11 cm |
| Průměr koleček | 100 mm |
| Jádro koleček | nylon |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | Y-Bar |
| Výška řídítek | 54 cm |
| Šířka řídítek | 50 cm |
| Vnější průměr řídítek | 32 (Regular) mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| objímka | Regular |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | červená |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3.2 kg |
| Výrobce | Movino |





