Select
Pro dobrý začátek
Víme, že koloběžka pro začátečníky může kombinovat vysokou kvalitu a design, který není nudný, a proto jsme ji vytvořili – Movino Nitro Lemon! Zkušenosti získané neustálou spoluprací s talentovanými a oceňovanými jezdci vyústily v propojení lehké, hbité a stabilní desky s rychlými a pohodlnými 100 mm kolečky s ložisky ABEC-9. Tato kombinace se ráda odlepuje od země a zajišťuje bezpečné dopady!
Texturované 160 mm gripy TPR poskytují bezpečné držení řídítek a kontrolu během jízdy a triků, zatímco Flex Fender zpomaluje a v případě potřeby zastaví rozjetou koloběžku. Movino Nitro Lemon drží laťku vysoko a skáče přes překážky společně s jezdcem při každé návštěvě skateparku – se špičkovým hodnocením za styl!
Vynikněte stylově
Koloběžka Nitro Lemon je tím impulsem, který vás nabudí ještě předtím, než vyjdete z domu. Nylonová kolečka a grafika na desce a řídítkách jsou intenzivně lakovány, díky čemuž každý jezdec vynikne v davu i během letu. Nekompromisní kvalita, nekompromisní styl – to je něco pro vás!
V Movino Pro Scooters pracujeme společně s profesionály na vytváření vybavení, díky kterému chtějí jezdci prožít svou cestu na koloběžce znovu od začátku. Začněte své dobrodružství s námi!

Specifikace
| Použití | skatepark |
| Úroveň dovedností | začátečník |
| Výška koloběžky | 78 cm |
| Typ komprese | závitová |
| Typ vidlice | závitová |
| Typ hlavového složení | neintegrované |
| Délka desky | 46 cm |
| Šířka desky | 11 cm |
| Průměr koleček | 100 mm |
| Jádro koleček | nylon |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | Y-BAR |
| Výška řídítek | 54 cm |
| Šířka řídítek | 50 cm |
| Vnější průměr řídítek | 32 (Regular) mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Typ objímky | Regular |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | limetková |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Výrobce | Movino |
Movino Nitro (citronová)
Movino Nitro (citronová)
freestylová koloběžka
Nitro je koloběžka navržená pro začínající jezdce, kteří se nemohou dočkat, až začnou své dobrodružství ve skateparku. Specifikace jsme vyvinuli s cílem co nejvíce usnadnit nováčkům zvládnutí základů: lehká a... Zobrazit více
Barva:
- Vyprodáno
- 30 dní na vrácení
Pro dobrý začátek
Víme, že koloběžka pro začátečníky může kombinovat vysokou kvalitu a design, který není nudný, a proto jsme ji vytvořili – Movino Nitro Lemon! Zkušenosti získané neustálou spoluprací s talentovanými a oceňovanými jezdci vyústily v propojení lehké, hbité a stabilní desky s rychlými a pohodlnými 100 mm kolečky s ložisky ABEC-9. Tato kombinace se ráda odlepuje od země a zajišťuje bezpečné dopady!
Texturované 160 mm gripy TPR poskytují bezpečné držení řídítek a kontrolu během jízdy a triků, zatímco Flex Fender zpomaluje a v případě potřeby zastaví rozjetou koloběžku. Movino Nitro Lemon drží laťku vysoko a skáče přes překážky společně s jezdcem při každé návštěvě skateparku – se špičkovým hodnocením za styl!
Vynikněte stylově
Koloběžka Nitro Lemon je tím impulsem, který vás nabudí ještě předtím, než vyjdete z domu. Nylonová kolečka a grafika na desce a řídítkách jsou intenzivně lakovány, díky čemuž každý jezdec vynikne v davu i během letu. Nekompromisní kvalita, nekompromisní styl – to je něco pro vás!
V Movino Pro Scooters pracujeme společně s profesionály na vytváření vybavení, díky kterému chtějí jezdci prožít svou cestu na koloběžce znovu od začátku. Začněte své dobrodružství s námi!

| Použití | skatepark |
| Úroveň dovedností | začátečník |
| Výška koloběžky | 78 cm |
| Typ komprese | závitová |
| Typ vidlice | závitová |
| Typ hlavového složení | neintegrované |
| Délka desky | 46 cm |
| Šířka desky | 11 cm |
| Průměr koleček | 100 mm |
| Jádro koleček | nylon |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | Y-BAR |
| Výška řídítek | 54 cm |
| Šířka řídítek | 50 cm |
| Vnější průměr řídítek | 32 (Regular) mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Typ objímky | Regular |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | limetková |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Výrobce | Movino |





