Select
Vybavení pro náročné jezdce
X-Core je model navržený s ohledem na pokročilé jezdce, kteří potřebují ze své koloběžky dostat ještě víc. Provádění složitých triků vyžaduje nejen dovednost, ale také spolehlivé, profesionální vybavení. Přesně takový je X-Core. Navržen pro jízdu ve skateparku, vytvořen ve spolupráci s profesionály, kteří vědí o extrémní jízdě vše! Ultralehká deska s vyladěnou délkou 46 cm vám umožní létat výše a provádět triky s neuvěřitelnou přesností.
Koloběžka, která stojí za pozornost
Hledáte vybavení, které bezchybně překoná každou překážku, sklouzne po každém zábradlí a vyskočí na každou rampu? Vyzkoušejte náš X-Core vybavený integrovaným hlavovým složením, kompresním systémem IHC a kolečky s hliníkovými jádry a ložisky ABEC-9. Všechny parametry byly zvoleny tak, aby se jezdec mohl v klidu soustředit na zdokonalování své jízdy – odolnost, stabilita a bezpečnost jsou vlastnosti, které X-Core definují.
Vlajková loď Movino
Promyšlená konstrukce a vysoce kvalitní materiály udělaly z X-Core vlajkovou loď značky Movino. Spolupráce s talentovanými a mnohonásobně oceněnými členy týmu Movino vyústila ve vytvoření vybavení pro náročné jezdce, kteří se neustále snaží překonávat nové bariéry. Silná a pevná, přesto lehká a elegantní – koloběžka X-Core umožňuje dynamickou parkovou jízdu. Model X-Core Chameleon mění svůj vzhled během triků – jak letíte a otáčíte koloběžkou, překvapuje svými měňavými barvami a zajímavými vzory.
X-Core inspiruje jezdce a povzbuzuje je k tomu, aby vystoupili ze zajetých kolejí a šli o krok dál. Zároveň zajišťuje bezpečnost a poskytuje nezapomenutelné zážitky při každém tréninku.


Specifikace
| Použití | skatepark |
| Úroveň dovedností | pokročilý |
| Výška koloběžky | 84 cm |
| Typ komprese | IHC |
| Typ vidlice | bezzávitová |
| Typ hlavového složení | integrované |
| Délka desky | 46 cm |
| Šířka desky | 11,5 cm |
| Průměr koleček | 110 mm |
| Jádro koleček | hliník |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | Y-BAR |
| Výška řídítek | 59 cm |
| Šířka řídítek | 55 cm |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm (Oversize) |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Typ objímky | Oversize |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | chameleon |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Výrobce | Movino |
Movino X-Core (chameleon)
Movino X-Core (chameleon)
freestylová koloběžka
Barva:
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
- Skladem
- 30 dní na vrácení
Vybavení pro náročné jezdce
X-Core je model navržený s ohledem na pokročilé jezdce, kteří potřebují ze své koloběžky dostat ještě víc. Provádění složitých triků vyžaduje nejen dovednost, ale také spolehlivé, profesionální vybavení. Přesně takový je X-Core. Navržen pro jízdu ve skateparku, vytvořen ve spolupráci s profesionály, kteří vědí o extrémní jízdě vše! Ultralehká deska s vyladěnou délkou 46 cm vám umožní létat výše a provádět triky s neuvěřitelnou přesností.
Koloběžka, která stojí za pozornost
Hledáte vybavení, které bezchybně překoná každou překážku, sklouzne po každém zábradlí a vyskočí na každou rampu? Vyzkoušejte náš X-Core vybavený integrovaným hlavovým složením, kompresním systémem IHC a kolečky s hliníkovými jádry a ložisky ABEC-9. Všechny parametry byly zvoleny tak, aby se jezdec mohl v klidu soustředit na zdokonalování své jízdy – odolnost, stabilita a bezpečnost jsou vlastnosti, které X-Core definují.
Vlajková loď Movino
Promyšlená konstrukce a vysoce kvalitní materiály udělaly z X-Core vlajkovou loď značky Movino. Spolupráce s talentovanými a mnohonásobně oceněnými členy týmu Movino vyústila ve vytvoření vybavení pro náročné jezdce, kteří se neustále snaží překonávat nové bariéry. Silná a pevná, přesto lehká a elegantní – koloběžka X-Core umožňuje dynamickou parkovou jízdu. Model X-Core Chameleon mění svůj vzhled během triků – jak letíte a otáčíte koloběžkou, překvapuje svými měňavými barvami a zajímavými vzory.
X-Core inspiruje jezdce a povzbuzuje je k tomu, aby vystoupili ze zajetých kolejí a šli o krok dál. Zároveň zajišťuje bezpečnost a poskytuje nezapomenutelné zážitky při každém tréninku.


| Použití | skatepark |
| Úroveň dovedností | pokročilý |
| Výška koloběžky | 84 cm |
| Typ komprese | IHC |
| Typ vidlice | bezzávitová |
| Typ hlavového složení | integrované |
| Délka desky | 46 cm |
| Šířka desky | 11,5 cm |
| Průměr koleček | 110 mm |
| Jádro koleček | hliník |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | Y-BAR |
| Výška řídítek | 59 cm |
| Šířka řídítek | 55 cm |
| Vnější průměr řídítek | 35 mm (Oversize) |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Typ objímky | Oversize |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | chameleon |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Výrobce | Movino |


