Select
Neustálé zlepšování
Chápeme, co je pro jezdce skutečně důležité a co dělá koloběžku ideální pro provádění těch nejlepších triků. Proto naše vybavení neustále vylepšujeme a zaměřujeme se na podstatné detaily a klíčové specifikace. 48 cm deska modelu Haze umožňuje snadné provádění vzdušných manévrů.
Koloběžka vybavená řídítky typu T-bar o šířce 55 cm a délce 58 cm, brzdou Flex Fender, ocelovou vidlicí a hliníkovou trojitou objímkou je vynikajícím základem pro jezdce, kteří jsou odhodláni neustále postupovat a mířit k novým výšinám.
Ideální pro ty, kteří milují freestyle koloběh – Movino Haze je vaší vstupní branou na další úroveň výkonu.
Protože na vzhledu také záleží!
Každý jezdec hledá vybavení, které nejen splňuje jeho nároky na výkon, ale také ladí s jeho stylem. Design hraje klíčovou roli – je to vaše šance ukázat svůj jedinečný styl a vystoupit z davu.
Představujeme naši koloběžku Haze s nápadným designem, který zaručeně upoutá pozornost. Ikonická lebka Movino je výrazně zobrazena na desce a najdete ji i na nových gripech. Ale to není vše! Podívejte se pod desku a připravte se na úžas. To, co se zdá být klidnou koloběžkou, se mění v opravdového dobyvatele parkových překážek, který zapálí vaši vášeň a probudí soutěživého ducha – s tímto strojem nebude žádný trik příliš náročný.
Freestylové koloběžky Movino jsou vytvářeny v aktivní spolupráci s talentovanými a oceňovanými jezdci, kteří nás vedou při zdokonalování našeho vybavení.

Specifikace
| Použití | skatepark |
| Úroveň dovedností | pokročilý |
| Výška koloběžky | 82 cm |
| Typ komprese | IHC |
| Typ vidlice | bezzávitová |
| Typ hlavového složení | integrované |
| Délka desky | 48 cm |
| Šířka desky | 11,5 cm |
| Průměr koleček | 110 mm |
| Jádro koleček | plné (full core) |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | T-BAR |
| Výška řídítek | 58,5 cm |
| Šířka řídítek | 55 cm |
| Vnější průměr řídítek | 32 (Regular) mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Typ objímky | Regular |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | černá, neochrome |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Výrobce | Movino |
Movino Haze (černá)
Movino Haze (černá)
freestylová koloběžka
Barva:
Dostupnost vyzvednutí nebylo možné načíst
- Skladem
- 30 dní na vrácení
Neustálé zlepšování
Chápeme, co je pro jezdce skutečně důležité a co dělá koloběžku ideální pro provádění těch nejlepších triků. Proto naše vybavení neustále vylepšujeme a zaměřujeme se na podstatné detaily a klíčové specifikace. 48 cm deska modelu Haze umožňuje snadné provádění vzdušných manévrů.
Koloběžka vybavená řídítky typu T-bar o šířce 55 cm a délce 58 cm, brzdou Flex Fender, ocelovou vidlicí a hliníkovou trojitou objímkou je vynikajícím základem pro jezdce, kteří jsou odhodláni neustále postupovat a mířit k novým výšinám.
Ideální pro ty, kteří milují freestyle koloběh – Movino Haze je vaší vstupní branou na další úroveň výkonu.
Protože na vzhledu také záleží!
Každý jezdec hledá vybavení, které nejen splňuje jeho nároky na výkon, ale také ladí s jeho stylem. Design hraje klíčovou roli – je to vaše šance ukázat svůj jedinečný styl a vystoupit z davu.
Představujeme naši koloběžku Haze s nápadným designem, který zaručeně upoutá pozornost. Ikonická lebka Movino je výrazně zobrazena na desce a najdete ji i na nových gripech. Ale to není vše! Podívejte se pod desku a připravte se na úžas. To, co se zdá být klidnou koloběžkou, se mění v opravdového dobyvatele parkových překážek, který zapálí vaši vášeň a probudí soutěživého ducha – s tímto strojem nebude žádný trik příliš náročný.
Freestylové koloběžky Movino jsou vytvářeny v aktivní spolupráci s talentovanými a oceňovanými jezdci, kteří nás vedou při zdokonalování našeho vybavení.

| Použití | skatepark |
| Úroveň dovedností | pokročilý |
| Výška koloběžky | 82 cm |
| Typ komprese | IHC |
| Typ vidlice | bezzávitová |
| Typ hlavového složení | integrované |
| Délka desky | 48 cm |
| Šířka desky | 11,5 cm |
| Průměr koleček | 110 mm |
| Jádro koleček | plné (full core) |
| Přesnost ložisek | ABEC-9 |
| Tvar řídítek | T-BAR |
| Výška řídítek | 58,5 cm |
| Šířka řídítek | 55 cm |
| Vnější průměr řídítek | 32 (Regular) mm |
| Vnitřní průměr řídítek | 28 mm |
| Typ objímky | Regular |
| Typ brzdy | Flex Fender |
| Barva | černá, neochrome |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Výrobce | Movino |


