Select
Dosáhněte vrcholu svých dovedností!
Piotrkova nová parková deska s rozměry 49 cm na délku, 12,5 cm na šířku a hmotností pouhých 1,33 kg je vybavením, které pomůže začátečníkům i zkušeným jezdcům vyskočit na vrchol jejich potenciálu. Tvar peg-cut ještě více usnadňuje točení triků ve vzduchu!
Důsledně až na vrchol.
Piotrek je jezdec, který je s naším týmem nejdéle – důsledně testuje naše vybavení a posouvá hranice svých schopností. Jeho nová deska není jen shrnutím jeho zkušeností, ale také symbolem pro každého jezdce, který na ní jezdí: vrcholu lze dosáhnout, ale lze ho také dobýt v plné rychlosti!
Specifikace
| Určení | skatepark |
| Tvar | peg-cut |
| Délka desky | 49 cm |
| Šířka desky | 12,7 cm |
| Typ hlavového složení | integrované |
| Kompatibilní průměr koleček | až 120 mm |
| Kompatibilní šířka koleček | 24 / 30 mm |
| Brzda | Flex Fender |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Příslušenství | adaptéry, nářadí |
| Barva | stříbrná |
| Výrobce | Movino |
Movino TEAM PRO Signature x Piotr Matyja
Movino TEAM PRO Signature x Piotr Matyja
deska
- Vyprodáno
- 30 dní na vrácení
Dosáhněte vrcholu svých dovedností!
Piotrkova nová parková deska s rozměry 49 cm na délku, 12,5 cm na šířku a hmotností pouhých 1,33 kg je vybavením, které pomůže začátečníkům i zkušeným jezdcům vyskočit na vrchol jejich potenciálu. Tvar peg-cut ještě více usnadňuje točení triků ve vzduchu!
Důsledně až na vrchol.
Piotrek je jezdec, který je s naším týmem nejdéle – důsledně testuje naše vybavení a posouvá hranice svých schopností. Jeho nová deska není jen shrnutím jeho zkušeností, ale také symbolem pro každého jezdce, který na ní jezdí: vrcholu lze dosáhnout, ale lze ho také dobýt v plné rychlosti!
| Určení | skatepark |
| Tvar | peg-cut |
| Délka desky | 49 cm |
| Šířka desky | 12,7 cm |
| Typ hlavového složení | integrované |
| Kompatibilní průměr koleček | až 120 mm |
| Kompatibilní šířka koleček | 24 / 30 mm |
| Brzda | Flex Fender |
| Maximální nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Příslušenství | adaptéry, nářadí |
| Barva | stříbrná |
| Výrobce | Movino |
